Pradžia
lt
en

Karšto vandens išjungimai

AB Vilniaus šilumos tinklai informuoja, kad termofikacinio vandens tiekimas šildymui ir karštam vandeniui ruošti laikinai bus išjungtas

dėl šilumos trasos rekonstrukcijos

2018 01 25 d. nuo 08.30 val. iki 16.00 val. 
Birutės g. 40A, 40B

Jeigu lauko oro temperatūra bus neigiama, atjungimas bus perkeltas kitai dienai ir apie tai informuosime atskiru informaciniu pranešimu.

 

Profilaktinių šilumos tinklo hidraulinių bandymų ir trasų remonto grafikai.

Informacija gyventojams!
Jei pageidaujate gauti pranešimus apie laikiną karšto vandens išjungimą dėl remonto darbų elektroniniu paštu – prisijunkite prie AB Vilniaus šilumos tinklų klientų savitarnos svetainės ir pateikite arba patikslinkite savo kontaktus. Savitarnos svetainėje jūsų paskyroje bus pateikti pranešimai apie planuojamus ir neplanuotus karšto vandens išjungimus jūsų namuose (pastate). Apie kiekvieną naują pranešimą būsite informuoti atskira žinute jūsų nurodytu el. pašto adresu.

Pirmą kartą jungdamiesi prie savitarnos svetainės įveskite kliento kodą ir pirminį slaptažodį – šiuos duomenis rasite jums atsiųstoje popierinėje sąskaitoje. Pirminį slaptažodį galite sužinoti ir paskambinę klientų aptarnavimo tel. 1840 bei pasakę kliento kodą.