en ru pl

Atsiskaitymas už paslaugas

MOKĖJIMAS SAVITARNOS SVETAINĖJE 

Savitarnos svetainė – patogiausias ir greičiausias būdas apmokėti sąskaitą už suteiktas paslaugas. Pagrindiniame lange visuomet rasite tikslią mokėtiną sumą. Norėdami apmokėti sąskaitą tiesiog spauskite mygtuką MOKĖTI. Jei norite apmokėti didesnę ar mažesnę sumą negu yra nurodyta, mokėtinos sumos langelyje esančią informaciją galite koreguoti. Pasirinkę savo banką, paslaugos teikėjo "Neo Finance" būsite nukreipti į Jūsų el. bankininkystės prisijungimo langą. Prisijungę prie savo el. bankininkystės užbaigsite mokėjimą.

Klientams, kurie neturi lietuviškos banko sąskaitos, atsiskaityti rekomenduojame naudojantis PayPal mokejimo paslauga. Prieš spaudžiant mygtuką „MOKĖTI“ reikia pasikeisti mokėjimo būdą į pageidaujamą.


MOKĖJIMAS PER MOBILIĄSIAS PROGRAMĖLES 

Atlikite mokėjimą ir deklaruokite karšto vandens skaitiklio(-ių) rodmenis per mobiliąją programėlę - „Perlas Go“, kurią galite atsisiųsti  iš App Store ir Google Play, arba prisijungę prie sąskaitų apmokėjimo platformos www.perlasgo.lt.

 

Atlikite mokėjimą ir deklaruokite karšto vandens skaitiklio(-ių) rodmenis per mobiliąją programėlę - „Sollo“, kurią galite atsisiųsti iš App Store ir Google Play.

 


MOKĖJIMAS INTERNETU

Atlikti mokėjimą ir deklaruoti karšto vandens skaitiklio (-ių) rodmenis (jei jie nenuskaitomi nuotoliniu būdu) galite žemiau pateiktų bankų ir mokėjimo įstaigų savitarnos svetainėse.

Atkreipiame dėmesį, kad mokėjimai atliekami per mokėjimo įstaigų paruoštas mokėjimo nurodymo formas, skirtose mokesčių už komunalines paslaugas apmokėjimui (formas galite rasti pagal nurodytus įmokų kodus).

 


Medicinos bankas
(įmokos kodas 117711)

 

 

 

Luminor bankas
(įmokos kodas 117711)

 


SEB bankas

(įmokos kodas 117711)

 

 

 

SWEDBANK bankas

(įmokos kodas 102933)

 

 

Šiaulių bankas

(įmokos kodas 117711)

 Savitarnos svetainėje
ignitis.lt

 

 

 

Savitarnos svetainėje
vienasaskaita.lt

 

 

 

Lietuvos centrinės kredito unijos narių
internetinėje bankininkystėje

 

 

Atlikdami mokėjimą patikrinkite, ar internetinėje mokėjimo (rodmenų deklaravimo) formoje tam skirtame lauke įrašėte (arba buvo nurodytas) kliento kodą. Kliento kodą rasite Jums pateiktoje sąskaitoje (jį sudaro 7 skaičiai arba „V“ raidė ir 6 skaičiai).


MOKĖJIMAS GRYNAISIAIS PINIGAIS ARBA MOKĖJIMO KORTELE 

Mokėjimą atlikti galite įmokų priėmimo vietose:

Atsiskaitant grynaisiais pinigais ar mokėjimo kortele išvardintose mokėjimo vietose pateikite sąskaitą su brūkšniniu kodu.

Jeigu jūsų karšto vandens skaitiklių rodmenys nėra nuskaitomi nuotoliniu būdu, prieš atlikdami mokėjimą, mokėjimo vietoje nurodykite deklaruojamus karšto vandens skaitiklio (-ių) rodmenis.


ATSISKAITYMAS PAGAL ELEKTRONINES SĄSKAITAS

Norėdami atsiskaityti pagal elektronines sąskaitas (e. sąskaitas), prisijunkite prie savo interneto banko ir pasirinkite šį mokėjimo būdą.

Atsiskaityti pagal e. sąskaitas gali šių bankų klientai:
AB „Citadele“ bankas
Luminor Bank AB
UAB Medicinos bankas
AB SEB bankas
„Swedbank”, AB
AB Šiaulių bankas

Jei nusprendėte atsiskaityti pagal e. sąskaitas interneto banke, o jūsų karšto vandens skaitiklių rodmenys nėra nuskaitomi nuotoliniu būdu, tai mokestis už suvartotą karštą vandenį per mėnesį gali būti apskaičiuotas pagal pasirinktą fiksuotą kiekį (m3). Savo sprendimą dėl apskaičiavimo būdo mums praneškite paskambinę tel. 19118, užpildydami elektroninę informacijos pateikimo formą „Klauskite – atsakome“ ar atvykę į klientų aptarnavimo centrą.

Gyventojams, kurie naudojasi interneto bankų e. sąskaitos paslauga, popierinės sąskaitos už šildymą ir karštą vandenį nebebus siunčiamos paštu. Jas galėsite pasitikrinti prisijungę prie savitarnos svetainės.

Banke pateikdami prašymą gauti e. sąskaitą, patvirtinate, kad susipažinote ir sutinkate su E. sąskaitų teikimo sąlygomis.

Pagal 2002 m. vasario 1 d. nuomos sutartį tarp AB Vilniaus šilumos tinklų, UAB „Vilniaus energija“, Vilniaus miesto savivaldybės ir „Dalkia“ nuo 2017 m. kovo 30 d. visi mokėjimai už šildymo ir karšto vandens tiekimo paslaugas turi būti atlikti bendrovei Vilniaus šilumos tinklai. Pagal nuomos sutarties sąlygas ir Civilinio kodekso 6.101-106 str. Vilniaus šilumos tinklai turi teisę reikšti reikalavimus į ankstesnio laikotarpio klientų skolas už šilumos energiją, karštą vandenį ir palūkanų apmokėjimą."