en ru pl

ŠILUMOS PUNKTO VERTINIMAS

 

Neretai gyventojai susiduria su nešylančių radiatorių, perkaitinto arba šąlančio buto, karšto vandens spaudimo nebuvimo ir kitomis problemomis. Visi šie nesklandumai dažniausiai susiję su šilumos punktu ir netvarkingomis vidaus sistemomis, už kurių priežiūrą atsakingi namų administratoriai. Pastebime, kad pasitaiko atvejų, kai problemos kartojasi arba jų išspręsti nepavyksta, todėl siūlome savo pagalbą. 

Sukūrėme profesionalią šilumos punkto ir pastato vidaus sistemų įvertinimo paslaugą tam, kad į Jūsų problemas būtų pažvelgta profesionaliai ir objektyviai. Mūsų kompetentingi specialistai ne tik įvertins Jūsų name esančio šilumos punkto būklę, bet ir pateiks oficialias išvadas bei rekomendacijas, kokius veiksmus atlikti, kad Jūsų namuose būtų šilta, o už šilumą mokėtumėte mažiau.   

KUO NAUDINGAS TOKS VERTINIMAS? 

SUTAUPYSITE. Šilumos punktas – svarbi inžinerinė namo dalis, kurią atnaujinus ar tinkamai sureguliavus galima sumažinti šildymo sąskaitas iki 15 proc.  

Jeigu daugiabučio namo šilumos punktas yra neautomatizuotas, jo įrenginiai negali tinkamai reaguoti į lauko temperatūros pokyčius. Tokiu atveju efektyviai reguliuoti gyventojams tiekiamą šilumos energiją ir karštą vandenį yra sunku arba net neįmanoma, o tokio tipo sistema tikrai nepadeda taupyti šilumos namuose. Automatizavus šilumos punktą, šildymo sistemoje automatiškai palaikoma vartotojo pasirinkta norima temperatūra. Taip pat galima programuoti individualius vartotojo nustatymus (pavyzdžiui, nustatyti žemesnę temperatūrą naktimis). Patalpos neperšildomos pereinamuoju metu – šildymo sezono pradžioje ir pabaigoje. Modernizavus ir automatizavus šilumos punktą sutaupoma iki 10 proc. sunaudojamos šilumos. 

Dažnai pasitaiko, kad dėl nesubalansuotos šildymo sistemos viename daugiabučio namo bute gyventojai turi per žemą temperatūrą, o kitame - per aukštą. Po mūsų konsultacijos ir suteiktų rekomendacinių pasiūlymų ši problema gali būti išspręsta.  

SUŽINOSITE. Mūsų konsultacija ir siūlymai gali padėti rasti sprendimus gyventojams bendradarbiaujant su namo ir/ar sistemų prižiūrėtojais. Turėsite galimybę būti išgirsti ir išsakyti savo problemas patikimam šilumos tiekėjui, kuris pasiūlys efektyviausius sprendimus. Mūsų specialistai detaliai ne tik informuos apie šilumos punkto, pastato ir jo vidaus sistemų būklę, bet ir pateiks efektyvių sprendimų pasiūlymus, supažindins su Jūsų teisėmis.  

KAIP VYKSTA VERTINIMAS IR KONSULTACIJA? 

Šilumos punkto ir pastato vidaus sistemų vertinimas ir konsultacija trunka 2 valandas, esant poreikiui, ir ilgiau. Pateikus užsakymą ir suderinus su bendrija ir/ar administratoriumi patogų laiką atvykstame nurodytu adresu. Du mūsų darbuotojai apžiūri šilumos punktą, vidaus šildymo sistemas. Atsakome į klausimus apie šildymo sistemų priežiūrą, slėgio, temperatūros, debito parametrų bei režimų sureguliavimą, automatikos/valdymo prietaisų veikimą, žodžiu pateikiame pasiūlymus, kaip tinkamai sureguliuoti, prižiūrėti šilumos punktą ir vidaus šildymo sistemą. Taip pat įvertinsime ir pastato būklę. Ji taip pat gali turėti įtakos šildymo sistemos kokybei, pavyzdžiui, rūsyje esantys langai, jų sandarumas ir pan. 

Esant poreikiui, už papildomą mokestį po apžiūros parengiame ir pateikiame  išsamią ataskaitą raštu. 

 

PASLAUGA KAINA
Šilumos punkto konsultacija (2 val. su atvykimu) 102,04 Eur
Papildoma šilumos punkto konsultacijos valanda 47, 43 Eur
Ataskaitos parengimas 101,32 Eur

KONTAKTAI

Norinčius užsisakyti šilumos punkto ir vidaus sistemų apžiūrą kviečiame kreiptis el. paštu info@chc.lt