en ru pl

Vasaros praktika „Išdrįsk veikti!"

Didžiausias centralizuoto šildymo ir karšto vandens tiekėjas Lietuvoje ieško motyvuotų, drąsių ir aplinka besirūpinančių stažuotojų! Stažuotės pavadinimas gimė neatsitiktinai - viena iš mūsų dviejų vertybių yra "drąsa veikti". Tai reiškia, kad nuolat ieškome nestandartinių sprendimų, nebijome būti pirmi rinkoje, įgyvendiname inovatyviausius sprendimus rinkoje. Iš stažuotojo tikimės ne ką mažiau! 

„Išdrįsk veikti!” yra apmokama VŠT vasaros stažuočių programa. Stažuotė – tai apmokamas darbas, kurio metu pavyks pakelti kompetenciją, patobulinti darbo įgūdžius ar profesinę kvalifikaciją, įgyti patirties konkrečioje veiklos srityje. Tai puiki galimybė pradėti karjerą, nes stažuotojai gali iš labai arti susipažinti su organizacija, jos kultūra, vertybėmis, sužinoti apie konkrečią veiklos sritį tiesiai iš savo srities profesionalų, kurie mielai pasidalins savo sukaupta patirtimi.

Stažuočių programa vyksta kartą per metus ir trunka 2 mėnesius (liepą ir rugpjūtį). Todėl tai puiki proga įprasminti laisvą laiką vasarą ir pradėti savo kelionę kartu su mumis švarios ir efektyvios energetikos link.

MUMS RŪPI ATEITIS

Kaip didžiausia šildymo ir karšto vandens paslaugas teikianti įmonė Lietuvoje esame įsitikinę, kad tvari įmonės ateitis – jaunimo rankose. Šia programa siekiame auginti pamainą mūsų ilgametę patirtį sukaupusiems kolegoms.

PAPILDOMOS NAUDOS STAŽUOTOJAMS:
 • Vertiname tavo laiką ir energiją, todėl stažuotė bus apmokama (730  Eur bruto);
 • Ilgi vasaros savaitgaliai – dirbame 4 darbo dienas per savaitę;
 • Lankstus darbo grafikas;
 • Skatiname darnų judumą Vilniaus mieste – kviečiame rinktis artimiausiai namų esantį biurą, kurių turime net 3;
 • Kviesime į ekskursiją mūsų E-2 Monstre (antrojoje termofikacinėje Vilniaus miesto elektrinėje) ir papasakosime daugybę įdomių istorijų bei paaiškinsime šilumos ir karšto vandens kelią iki tavo namų;
 • Suteiksime galimybę prisidėti prie Vilniaus miestiečių gerovės;
 • Patikiname, kad gausi įdomias ir vertingas užduotis patirčiai kaupti;
 • Plėsi pažinčių ratą – susipažinsi ne tik su visoje Lietuvoje itin vertinamais savo srities specialistais, bet ir bendraamžiais stažuotojais;
 • Ugdymui teikiame ypatingą svarbą, tad įmonės viduje vykstančiuose mokymuose kviesime sudalyvauti ir tave;
 • Pažadame galimybę drąsiai veikti ir prisidėti prie įmonės pokyčių, dalyvaujant įvairių projektų įgyvendinime.

stažuotės kryptys

Stažuočių kryptis atnaujinsime artėjant 2023 m. vasarai, o kol kas galite pasidomėti, kokiose srityse stažavosi pirmoji 2022 m. studentų laida.

Apskaitos prietaisų administravimo komanda

Ši komanda apie Vilniaus miesto pastatus ir gyventojus žino viską. Jie aplanko kiekvieną gyventoją, turintį karšto vandens skaitiklį, rūpinasi, kad šilumos ir karšto vandens suvartojimo duomenys būtų fiksuojami tiksliai. Bendraudami su mūsų Apskaitos prietaisų administravimo komandos kolegomis galėtumėte sužinoti, kurie namai Vilniaus mieste yra energetiškai efektyviausi, kur kaimynai draugiškiausi, kurios laiptinės švariausios ir kur gyventi būtų smagiausia. 

Kad tavo įsiliejimas į komandą būtų sėkmingas, reikėtų būti stipriai orientuotu į klientą, rūpintis tvarumu ir energetiniu efektyvumu, esi pasiruošęs mokytis ir pagelbėti būsimiems kolegoms. 

AUTOMATIKOS VYSTYMO KOMANDA

Ši komanda prisideda prie sklandaus elektrinės veikimo ir yra pasiruošusi priimti naujus kolegas, kuriems būtų įdomu susipažinti su technologinių procesų valdymo ir automatizacijos arba elektros gamybos, skirstymo ir valdymo įranga, dirbti kartu ir mokytis iš savo srities profesionalų. Jeigu Tau nesvetimos savybės – drąsa veikti ir atsakomybė – puikia derėsi šioje komandoje ir turėsi galimybę susipažinti su elektrinėje vykdomais procesais bei įgauti naudingos patirties!

Kad praktika būtų sėkminga, Tau prireiks aukštesniojo arba aukštojo elektros, automatikos ar elektronikos srities išsilavinimo (gali būti 3 ar 4 kurso studentas).

INŽINERIJA - Paslaugų plėtra ir inovacijos

Ši komanda veikia tarsi naujų paslaugų fabrikas. Patyrę inžinieriai rūpinasi, kad inovatyviausi sprendimai galėtų būti įgyvendinami ir Vilniaus mieste. Čia sprendžiami tokie galvosūkiai kaip centralizuotos vėsos tiekimas, atliekinės šilumos surinkimas iš duomenų centrų ir verslo centrų, atsinaujinančių energijos išteklių integravimas į centralizuoto šilumos tiekimo sistemas. Būsimas kolega dirbs prie galimybių studijos ir projektų verslo planų rengimo. Taip pat suteiksime galimybę pasižiūrėti į techninių sprendimų įtaką bendrovės veiklos rezultatams, kadangi prireiks įvertinti šilumos tiekimo sąnaudų pokytį.  

Komanda pasiruošusi priimti studentą, besimokanti inžinerinės krypties studijose ir degantį noru prisidėti prie konkrečių projektų, gerinant tiekiamas paslaugas vilniečiams. Mus sužavės studentas, besidomintis inovacijomis, draugaujantis su skaičiais ir gebantis ieškoti nestandartinių sprendimų. 

IT VYSTYMO KOMANDA

Ši komanda yra atsakinga už mūsų darbuotojų svajonių įvertinimą ir išvertimą į IT kalbą. Esame labai iniciatyvūs ir nuolat pasvajojame apie efektyvesnį būdą atlikti kasdienes užduotis, todėl mums labai reikalingi kolegos, kurie galėtų pakonsultuoti ir paanalizuotų geriausias praktikas rinkoje. IT vystymo komanda taip pat rūpinasi pasikartojančių kasdienių darbų robotizavimu ir automatizavimu, taip sutaupydami mums marias laiko. 

Kad įsiliejimas į komandą būtų sėkmingas, tau prireiks IT žinių, analtinių gebėjimų, domėjimosi geriausiomis praktikos rinkoje ir noro mokytis. Būsimas komandos narys rūpinsis įmonės poreikių ir informacinių sistemų (IS) analize, todėl galėtų studijuoti ar būti pabaigęs IT, matematikos, ekonomikos krypties studijas. 

Klientų aptarnavimo centras

Ši komanda yra mūsų įmonės balsas, pirmasis kontaktas, iškilus klausimui ar problemai. Kolegos turi sukaupę didelį bagažą žinių ne tik apie įmonės veiklą, bet ir apie mūsų partnerius ir jų siūlomas paslaugas. Didžiuojamės, kad kolegų pastangos ir gera nuotaika atsiperka - mūsų klientų pasitenkinimo indekso rodiklis (GCSI - 75%) yra vienas geriausių sektoriuje. 

Kad įsiliejimas į komandą būtų sėkmingas, tau prireiks nuoširdaus noro padėti klientams, polinkio domėtis įmonės veikla, gerų komunikacinių įgūdžių. Klientų aptarnavimo centre būsimas kolega pasisems geriausių klientų aptarnavimo praktikų, susipažins su klientų aptarnavimo standartu, gebės paaiškinti savo šeimos nariams ir draugas, kam reikalingi hidrauliniai bandymai, iš ko susideda šildymo ir karšto vandens sąskaita.

Skolų valdymo komanda

Dar viena komanda, aktyviai bendraujanti su mūsų klientais. Visus klientus vertiname vienodai ir esame itin suprantingi, o ištikus problemai dėl apmokėjimo stengiamės ištiesti pagalbos ranką. Skolų valdymo komanda savo gebėjimu išgirsti ir suprasti klientą bei sistemingu darbu sugebėjo rekordiškai sumažinti skolų „krepšelį". 

Kad įsiliejimas į komandą būtų sėkmingas, tau prireiks nuoširdaus noro padėti klientams, noro mokytis ir gilintis į skolų valdymą ne tik iš klientų aptarnavimo pusės, bet ir iš teisinių procesų pusės. Ši stažuotės vieta geriausiai tiks teisės profilio studentams. 

Teisės komanda

Ši komanda turi unikalią galimybę prisidėti prie energetikos sektoriaus modernizavimo, konsultuojant valdžios organus energetikos klausimais ir teikiant įstatymų pataisas. Be visa to, dar ši komanda konsultuoja viešųjų pirkimų, NT, korporatyviniais, darbo teisės ir ginčų klausimais bei bendradarbiauja su didžiausiomis advokatų kontoromis. 

Kad įsiliejimas į komandą būtų sėkmingas, turėtumei būti pabaigės bent 2 teisės studijų kursus, būti linkęs mokytis iš gausią patirtį sukaupusių kolegų bei būti atidus, organizuotas ir proaktyvus. Būsimam komandos nariui pasiseks, jei norės bendrauti gyvai, mat mūsų teisės komandos kolegas visad rasi Technopolio biure. 

Turto valdymo ir priežiūros komanda

Ši komanda rūpinasi, kad įmonės valdomas ir prižiūrimas turtas efektyvai. O turto turime įvairiausio: pradedant atnaujinamu elektromobilių parku ir baigiant katilinėmis. Šiuo metu komanda aktyviai ieško nestandartinių ir moderniausių sprendimų turto valdymui ir priežiūrai. Todėl gilinimosi į esamą situaciją ir geriausias praktikas pasaulyje tikrai netrūks. O būsimam kolegi esame paruošę itin svarbią ne tik įmonei, bet ir visuomenei užduotį - administruoti mūsų patalpų pritaikymą ukrainiečių apgyvendinimui. 

Kad įsiliejimas į komandą būtų sėkmingas, tau bus reikalingi organizaciniai įgūdžiai, žinios apie pastatų priežiūrą ir gebėjimas pasiūlyti alternatyvas. Būsimas kolega galėtų studijuoti turto valdymo, pastatų priežiūros krypties studijų programose. 

Veiklos efektyvumo komanda

Ši komanda rūpinasi, kad visi procesai ir visa veikla būtų kuo efektyvesnė. Ką tai reiškia? Peržiūri procesus, padeda susitvarkyti darbo aplinką, pagal 5S principą, diegia naujausias praktikas - lean, kaizen ir asaichi. Tai komanda, kuri nuolat gyvena žodžiu „efektyvumas" ir padeda įmonei eiti šiuo keliu. 

Kad įsiliejimas į komandą būtų sėkmingas, tau bus reikalingas noras mokytis, domėjimasis geriausiomis praktikomis veiklai gerinti, supratimas apie procesų valdymą ir braižymą. 

Veiklos tęstinumo komanda

Ši komanda iš pirmo žvilgsnio įdomiu ir gal kiek neaiškiu pavadinimu apima itin svarbią saugumo temą - rizikų valdymą, darbo saugą, kibernetinį saugumą, tvarumą, atitiktį ir duomenų apsaugą. Saugi veikla leidžia užtikrinį mūsų veiklos tęstinumą ir yra vienas iš kertinių elementų skaidrumo, tvarumo ir antikorupcinės aplinkos puoselėjimui. Būsimam kolegai daugiausiai patikėsime atitikties ir tvarumo temas, tačiau įtrauksime ir į kitus komandos procesus - leisime prisiliesti prie BDAR, antikorupcijos skatinimo. 

Kad įsiliejimas į komandą būtų sėkmingas, tau reikės noro mokytis, nuoširdaus domėjimosi skaidrumo, aplinkosaugos ir tvarumo temomis. Tikimės, kad būsimas kolega baigė arba dar studijuoja socialinės krypties mokslus. 

Kaip aplikuoti?

Savo gyvenimo aprašymą (CV) ir motyvacinį laišką siųsti šiuo el. paštu cv@chc.lt su pavadinimu "Vasaros praktika Išdrįsk veikti!". 

Patarimai:
 • CV nurodykite savo kontaktus, kur studijuojate, profesinę patirtį (jei tokios turite), įgūdžius, kalbas (ir komunikavimo lygį) bei pomėgius;
 • Motyvaciniame laiške atsakykite į šiuos klausimus:
  • Kodėl norite atlikti praktiką VŠT?
  • Kodėl jus domina praktikos sritis?
  • Ko tikitės išmokti?
  • Kaip įsivaizduojate save 5 metų perspektyvoje?
  • Kokie tavo įgūdžiai ar savybės padėtų praktikos metu?