Pradžia
lt
en

Karšto vandens išjungimai

KARŠTO VANDENS IŠJUNGIMŲ GRAFIKAS

Siekdama užtikrinti kokybišką šilumos ir karšto vandens tiekimą klientams, AB Vilniaus šilumos tinklai reguliariai vykdo šilumos trasų patikras ir jų remonto darbus. Hidrauliniai bandymai vykdomi pasibaigus vienam šildymo sezonui iki kito šildymo sezono pradžios.

Suprantame, kad net ir trumpalaikis karšto vandens išjungimas gali sukelti nepatogumų, todėl stengiamės iš anksto pranešti apie numatomus veiksmus ir kuo greičiau užbaigti būtinus darbus.

Jei pageidaujate gauti pranešimus apie laikiną karšto vandens išjungimą dėl remonto darbų elektroniniu paštu, prisijunkite prie AB Vilniaus šilumos tinklų klientų savitarnos svetainės ir pateikite arba patikslinkite savo kontaktus. Savitarnos svetainėje jūsų paskyroje bus pateikti pranešimai apie planuojamus ir neplanuotus karšto vandens išjungimus jūsų namuose (pastate). Apie kiekvieną naują pranešimą būsite informuoti atskira žinute jūsų nurodytu el. pašto adresu arba mobiliuoju telefonu (SMS).

Pirmą kartą jungdamiesi prie savitarnos svetainės įveskite kliento kodą ir pirminį slaptažodį – šiuos duomenis rasite jums atsiųstoje popierinėje Vilniaus šilumos tinklų sąskaitoje. Pirminį slaptažodį galite sužinoti ir paskambinę klientų aptarnavimo tel. 1840 bei pasakę kliento kodą.