en ru pl

Dezinfekcijos paslaugos

 

AB Vilniaus šilumos tinklai siūlo naujai teikiamą paslaugą - profesionalią patalpų dezinfekciją! Turėdami visus reikalingus sertifikatus bei naudodami pažangią rūko technologiją, AB Vilniaus šilumos tinklų specialistai greitai ir patikimai atliks įvairių patalpų dezinfekciją.

 

Kodėl verta rinktis Vilniaus šilumos tinklų specialistus savo patalpų dezinfekcijai?

Pirminio COVID-19 karantino metu, įmonė turėjo poreikį savo strateginių objektų nuodugniam ir patikimam dezinfekavimui. Siekėme apsaugoti darbuotojus ir savo klientams užtikrinti gyvybiškai svarbių paslaugų tęstinumą. Kadangi tuo metu pasiūla rinkoje neatitiko mūsų keliamų reikalavimų, įmonės viduje buvo suburta dezinfekcijos komanda. Esame įgiję šių paslaugų vykdymo licenciją, disponuojame visa itin modernia ir reikiama technine įranga bei nuolatos vykdome reguliarų savo biuro ir gamybinių patalpų dezinfekavimą.

Šiuo metu jau turime sukaupę įvairiausių patalpų dezinfekavimo patirties, apmokytus specialistus, plečiame savo dezinfekcijos komandą, nuolatos atnaujiname komandos narių teorines bei praktines žinias, konsultuojamės su moderniausių Europos dezinfekcinių priemonių gamintojais, todėl mūsų klientai visuomet gauna geriausią ekspertinį žvilgsnį į turimą situaciją.

 

Naudojamos technologijos:

Šiuo metu dezinfekcijos specialistai naudoja itin veiksmingą, rūko pagrindu veikiančią technologiją, kuri leidžia pilnai padengti visą biuro ar gamybinių patalpų plotą per itin trumpą laiką. Dezinfekcinio rūko purškimo laikas ir kryptys yra individualiai parenkamos įmonės specialistų, kurių dauguma turi inžinerinius išsilavinimus. 

Dezinfekciniai biocidai rūko generatoriams yra perkami tiesiogiai iš Europoje vertinamų tiekėjų. Be šios įrangos dezinfekcijos procese naudojamas ir kitas biocidas, kuris yra paruošiamas įmonės Chemijos ūkio skyriuje patyrusių specialistų ir yra išpurškiamas su purkštuvais.

 

Kainos:

Paslauga

Plotams ≤100 kv. m. įkainis

Eur/kv. m. (be PVM)

Kiekvieno papildomo kvadratinio metro, viršijančio >100 kv. m. plotą, įkainis

Eur/kv. m. (be PVM)

Minimalaus užsakymo vertė

Eur (be PVM)

 

Profilaktinė dezinfekcija

0,83

0,60

83,00

Židininė dezinfekcija

1,16

0,76

116,50

 

 

Kontaktai:

dezinfekcija@chc.lt     Mob. +370 615 35886

 

Mumis pasitiki: